logo mza

PRACA DLA NASZYCH ABSOLWENTÓW

Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. zainteresowane są zatrudnieniem naszych 12-stu absolwentów Technikum Samochodowego i  Zasadniczej Szkoły Zawodowej.   Kontakt i rekomendacje (do 9 lipca 2015) Dyrektor Szkoły – Alicja Stańczyk   Więcej »

mDSCF6092

Nasz uczeń na Shell Eco – Marathon Europe

Fotoreportaż GALERIA Więcej »

m20150521_135738

Klasa I i II PZM w Muzeum Sportu i Turystyki

W dniu 21 maja 2015 klasy I i II PZM uczestniczyły w zwiedzaniu Muzeum Sportu i Turystyki, które mieści się w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Bilety uczniom ufundował Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego, Więcej »

dyplom 001mm

NAJLEPSI NA MAZOWSZU!!!

Serdecznie gratuluję uczniom kl. III A Technikum Samochodowego Nr 3 Pawłowi Nowickiemu, Maciejowi Cuch, Bartoszowi Stypuła zdobycia I miejsca w Finale Wojewódzkim Mazowsza  XIX Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2015  oraz gratuluję zakwalifikowania się do Finału Więcej »

29VI

KURSY ZAWODOWE

Zapraszamy na kwalifikacyjne kursy zawodowe od IX 2015 r.: M.12 Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych A.30 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji Więcej »

Gimnazjalisto! Wybierz naszą szkołę

Jest jeszcze

wolne miejsce

w naszej szkole

Przyjdź – zapytaj

Technikum Samochodowe Nr 3

technik logistyk 

technik mechatronik

technik pojazdów samochodowych

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 11

mechanik pojazdów samochodowych

lakiernik

 

ZAPRASZAMY!

 

Więcej o kierunkach kształcenia

 

 

 

Spis podręczników na rok szkolny 2015/16

Dyrektor Szkoły przedstawia spis podręczników i materiałów edukacyjnych na rok szkolny 2015/16.

spis_podrecznikow-2015-16

 

Uwaga!

Aby łatwiej znaleźć podręczniki wybierz szkołę (technikum, zsz), zawód, a następnie klasę (poziom), w której będziesz uczył się.

 

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2015/2016

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

1 września 2015 r. (wtorek) – sala gimnastyczna

godz. 9:00 klasy pierwsze (godz. 17:00  zebranie rodziców uczniów klas I-szych)

godz. 10:30 klasy starsze

71. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego na Żoliborzu

29 lipca br. odbyły się oficjalne obchody 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego przed pomnikiem Żołnierzy „Żywiciela” na Żoliborzu. W uroczystości wzięli udział kombatanci z biało-czerwonymi opaskami na rękawach, przedstawiciele najwyższych władz państwowych, władze miasta i dzielnicy Żoliborz, organizacje kombatanckie i harcerskie, okoliczni mieszkańcy oraz liczne poczty sztandarowe, m.in. poczet sztandarowy naszej Szkoły w składzie: Emil Dąbrowski, Adrian Pawłowski oraz Damian Rosłoniec  z klasy II S.

Na żoliborskich obchodach nie zabrakło kompanii honorowej, apelu poległych, odgłosów werbli czy salwy honorowej. Uroczystości towarzyszył podniosły nastrój przypominający  o dramatycznych dniach z 1944 roku. To co zdarzyło się dokładnie 71 lat temu idealnie obrazują słowa Stefana Kardynała Wyszyńskiego: Straszne to były dni, ale jakże wspaniałe! Okryły stolicę Narodu, który chciał być wolny, nową chwałą, albowiem Naród – przez synów swoich walczących w Warszawie – Zaświadczył, że pragnie wolności i ma do tego całkowite prawo.

Podczas obchodów odmówiono modlitwę w intencji poległych w Powstaniu, odczytano apel poległych i oddano trzykrotną salwę honorową. Uwieńczeniem uroczystości było złożenie wieńców i kwiatów przez przedstawicieli władz państwowych i lokalnych oraz organizacji kombatanckich i harcerskich pod pomnikiem Żołnierzy „Żywiciela”.

Teresa Jabłońska

DSCN2656

DSCN2653

DSCN2638

DSCN2629

UWAGA DOPALCZE

W ostatnim czasie odnotowano wiele przypadków zatruć narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali w całej Polsce trafiały osoby z ostrym zatruciem organizmu. W trosce o zdrowie młodych ludzi apeluję o zwrócenie szczególnej uwagi na ryzyko, jakie niesie ze sobą zażywanie dopalaczy oraz innych substancji psychoaktywnych. Ostrzegajcie uczniów, aby nie kupowali i nie zażywali takich środków.
Z pewnością zadajecie sobie Państwo pytania, jak możemy uchronić swoich podopiecznych przed zagrożeniami związanymi z używaniem tych niebezpiecznych substancji? Problem jest poważny i nie możemy go ignorować. Na prośbę Ministerstwa Edukacji Narodowej przekazuję listę numerów telefonów, pod którymi można szukać pomocy:

Praca dla mechatroników

Płatne Praktyki Absolwenckie w obszarze infrastruktury

Miejsce pracy: Warszawa

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania.

Link do aplikowania: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3062899771bd483ab62e1aa720b2fbb9

Poprawki – sierpień 2015

Egzaminy poprawkowe odbędą się w dniach 24-26 VIII 2015r.

Kurs M.28 – wykonywanie prac lakierniczych – zaproszenie

Ukończenie kursu pozwoli na zapoznanie się z najnowocześniejszymi technologiami lakierniczymi, a także zwiększy Twoją konkurencyjność na zmieniającym się dynamicznie rynku pracy. Umożliwi uzyskanie certyfikatu z OKE w języku polskim i angielskim pozwalającego na zatrudnienie w dowolnym kraju Unii Europejskiej.

Kurs rozpoczyna się we wrześniu 2015 – zakończenie grudzień 2016r.

ZAPISY: od 1 maja 2015r. do 15 września 2015r.

 

Zajęcia prowadzą egzaminatorzy OKE i przedstawiciele renomowanych firm lakierniczych. Szkoła posiada nowoczesna kabinę lakierniczą z cała infrastrukturą potrzebną do realizacji kursu.

PRACA DLA NASZYCH ABSOLWENTÓW

logo mza

Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. zainteresowane są zatrudnieniem naszych 12-stu absolwentów Technikum Samochodowego i  Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

 

Kontakt i rekomendacje (do 9 lipca 2015)

Dyrektor Szkoły – Alicja Stańczyk

 

Informacja dla uczniów korzystających z posiłków refundowanych przez OPS-y

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów informuje o konieczności złożenia w Ośrodku wniosku o przyznanie posiłków  w okresie  lipiec – sierpień br. w celu uzyskania decyzji przed datą 1 września 2015r.

 

Sekretarz Szkoły