mIMG_1263_C

III edycji Mazowieckiego Konkursu Mechatronicznego MKM 2015

W piątek 10 kwietnia 2015 roku,  w  Zespole  Szkół  Samochodowych i  Licealnych  Nr 3 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie przy  ul. Włościańskiej 35, odbył się Wojewódzki Finał  III Mazowieckiego Konkursu Mechatronicznego Więcej »

mIMGP5949

Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej na Włościańskiej

W czwartek  26 marca br.  Burmistrz Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy Pan Krzysztof Bugla oraz Dyrektor  i młodzież  z Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 im. I. J. Paderewskiego przy   ul. Włościańskiej Więcej »

DSC00865ok

KOMUNIKAT Nr 1 – Konkurs Młody Mechatronik

W dniach 3-4 marca 2015 roku odbył się etap szkolny konkursu mechatronicznego dla gimnazjum pod nazwą „Młody Mechatronik”. Chociaż w inauguracyjnej edycji konkursu udział wzięły jedynie trzy szkoły, to odnotowaliśmy spore zainteresowanie Więcej »

reklama3

Dni otwarte

[ 23 kwietnia 2015; 17:00 do 19:00. ] Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte 23 kwietnia, o godz. 17:00 do naszej szkoły. W programie m. in. prezentacja zawodów oraz możliwość wejścia do sal Więcej »

Autor: J. Brokopp - I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym

I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym

Serdeczne gratulacje dla Jakuba Brokoppa, który zajął I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym na najładniejsza Kartkę Wielkanocną 2015 (kategoria szkół ponadgimnazjalnych). http://www.zoliborz.org.pl/images/site/aktualnosci/2015/03/Prezentacja.pdf 19 marca 2015 r. w auli Szkoły Głównej Służby Pożarniczej przy ul. Więcej »

plakat5m

Kształcenie modułowe

Przedstawiamy film o kształceniu modułowym zrealizowany przez KOWEZiU. Nasza szkoła została wybrana jako dobry przykład stosowania tego innowacyjnego podejścia do nauczania zawodu.  Kształcenie modułowe jest od lat stosowane w naszej szkole.

 

Więcej informacji na temat kształcenia modułowego można znaleźć na stronie http://new.koweziu.edu.pl/index.php oraz w drugim filmie promującym kształcenie modułowe: http://www.youtube.com/watch?v=QZ-5ex7wEsA.

PROCEDURY ORGANIZOWANIA I PRZEPROWADZANIA EGZAMINU MATURALNEGO W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Przedstawiamy procedury organizowania i przeprowadzania egzaminu maturalnego

ZSSiL Procedury 2014-15

HARMONOGRAM EGZAMINÓW USTNYCH – MAJ 2015

matura

13 kwietnia – Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

13 kwietnia 2015 roku w związku z 75-tą rocznicą mordu katyńskiego nasza szkoła wzięła udział w przeglądzie filmowym Echa Katynia w kinie Muranów przy ul. Władysława Andersa.  W ramach przeglądu pokazane zostały filmy nawiązujące do tragedii sprzed 75 lat, pokazujących jej upamiętnienie we współczesnej Polsce i na świecie, a także będących refleksją nad systemem komunistycznym. Są to dzieła reżyserów polskich i zagranicznych:

Konkurs fizyczny dla gimnazjalistów

plakatfizyka1
maj
8
maj
12
maj
15
11:00

 

Regulamin

Konkursu fizycznego dla gimnazjalistów

(uaktualnienie)

III edycji Mazowieckiego Konkursu Mechatronicznego MKM 2015

mIMG_1263_C

W piątek 10 kwietnia 2015 roku,  w  Zespole  Szkół  Samochodowych i  Licealnych  Nr 3 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie przy  ul. Włościańskiej 35, odbył się Wojewódzki Finał  III Mazowieckiego Konkursu Mechatronicznego MKM 2015.

Tegoroczna edycja konkursu była objęta patronatem przez:

Bliskie spotkania z filharmonią

Nasza szkoła w roku szkolnym 2014/15 przystąpiła do programu edukacyjnego ,,Po prostu filharmonia „. Program na terenie naszej szkoły jest realizowany przez koordynatora ds. kultury, panią Joannę Rożko-Walczuk.

Po prostu filharmonia jest to program zakładajacy cykl koncertów.

Srebrne Muszkiety

mmuszkiety15

Dnia 31.03.2015 na strzelnicy ZKS W Warszawie, przy ul. Marymonckiej 42, odbyły się LIV strzeleckie zawody o „Srebrne Muszkiety” organizowane przez Kuratorium Oświaty w Warszawie przy wsparciu i pomocy Wojskowego Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Ligi Obrony Kraju.

Wyniki konkursu Samochód Moich Marzeń.

plakatInformujemy, że pierwsza edycja konkursu już za nami, jednocześnie zapraszamy do drugiej edycji ( szczegóły w regulaminie).

Wyniki konkursu „SAMOCHÓD MOICH MARZEŃ”

WIOSENNE ORIGAMI W CENTRUM ZDROWIA DZIECKA

bocki

W dniu 20 marca 2015 r. przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Origami pod opieką p. Joanny Sobczyk oraz p. Elżbiety Mordasewicz odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu.

Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej na Włościańskiej

mIMGP5949

W czwartek  26 marca br.  Burmistrz Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy Pan Krzysztof Bugla oraz Dyrektor  i młodzież  z Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 im. I. J. Paderewskiego przy   ul. Włościańskiej 35 w  ramach obchodów Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej złożyli kwiaty pod tablicą Franciszka Liszta w Parku Żeromskiego. Dalsze uroczystości Żoliborskiego Dnia Przyjaźni, z udziałem żoliborskiej młodzieży,  odbyły się w świetlicy Zespołu Szkół przy Włościańskiej.