dyplom 001mm

NAJLEPSI NA MAZOWSZU!!!

Serdecznie gratuluję uczniom kl. III A Technikum Samochodowego Nr 3 Pawłowi Nowickiemu, Maciejowi Cuch, Bartoszowi Stypuła zdobycia I miejsca w Finale Wojewódzkim Mazowsza  XIX Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2015  oraz gratuluję zakwalifikowania się do Finału Więcej »

PZM 0011

XIX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

Dziękuję Panu Zenonowi Michalczykowi za przygotowanie młodzieży i gratuluję uczniom kl. III A Technikum Samochodowego Nr 3 Pawłowi Nowickiemu, Maciejowi Cuch, Bartoszowi Stypuła za zdobycie II miejsca w Eliminacji Rejonowej Województwa Mazowieckiego Więcej »

29VI

KURSY ZAWODOWE

Zapraszamy na kwalifikacyjne kursy zawodowe od IX 2015 r.: M.12 Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych M.18 Diagnoza i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych A.30 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji Więcej »

PS2015-logo-RGB

Parada Schumana 2015

W sobotę, 9 maja Krakowskim Przedmieściem przeszła Parada Schumana. To unikalne spotkanie Europejczyków, fenomen entuzjazmu, energii i otwartości na sprawy europejskiej integracji, najbardziej medialne europejskie wydarzenie. Z tej okazji w Warszawie spotykały się Więcej »

IMG_6518 (2)

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

Konstytucja uchwalona 3 maja 1791 roku, była pierwszym w Europie, a drugim w świecie – po konstytucji Stanów Zjednoczonych – aktem prawnym tego typu. My, Polacy możemy być dumni z dokonań naszych przodków. Więcej »

Kształcenie modułowe

Przedstawiamy film o kształceniu modułowym zrealizowany przez KOWEZiU. Nasza szkoła została wybrana jako dobry przykład stosowania tego innowacyjnego podejścia do nauczania zawodu.  Kształcenie modułowe jest od lat stosowane w naszej szkole.

 

Więcej informacji na temat kształcenia modułowego można znaleźć na stronie http://new.koweziu.edu.pl/index.php oraz w drugim filmie promującym kształcenie modułowe: http://www.youtube.com/watch?v=QZ-5ex7wEsA.

Spotkanie z Wiesławem Adamczykiem autorem książki „Kiedy Bóg odwrócił wzrok”

W dniu 21 maja 2015 uczniowie klasy 3E i 3S wraz z opiekunem Panią Katarzyną Gawin, wzięli udział w spotkaniu z Wiesławem Adamczykiem autorem książki „Kiedy Bóg odwrócił wzrok”, które odbyło się w kinie Atlantic w ramach „Lekcji historii” i wywarło na młodych słuchaczach duże wrażenie. Autor opowiadał o czasach, gdy jako 7-letni chłopiec, w maju 1940 roku wraz z matką i rodzeństwem został deportowany na sowiecką Syberię.

Finał Warszawskiego Konkursu Fizycznego dla gimnazjalistów

IMG_6547ll

15 maja 2015 r. odbył się w naszej szkole finał  Warszawskiego Konkursu Fizycznego dla gimnazjalistów. Uczestnicy konkursu przygotowali prezentacje multimedialne na jeden z dwóch tematów:

1. Opowiedz nam o świetle.

2. Wpływ odkrycia Roentgena na życie ludzi.

Fotoreportaż z Święta Żoliborza 2015

20150516_123327ll

Przedstawiamy fotoreportaż z naszego uczestnictwa 16 maja 2015r.  w obchodach Święta Żoliborza w Parku im. S. Żeromskiego.

Kurs A.30

Zapraszamy

Osoby chętne pogłębieniem wiedzy z zakresu Logistyki na bezpłatny kurs kwalifikacyjny z zakresu:

Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania A.30

tytuł technika logistyka za darmo

NAJLEPSI NA MAZOWSZU!!!

dyplom 001mm
Serdecznie gratuluję uczniom kl. III A Technikum Samochodowego Nr 3 Pawłowi Nowickiemu, Maciejowi Cuch, Bartoszowi Stypuła zdobycia I miejsca w Finale Wojewódzkim Mazowsza  XIX Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2015  oraz gratuluję zakwalifikowania się do Finału XIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Dołącz do Wielkiej Zbiórki Książek!

Napłynęły już pierwsze dary, za które serdecznie dziękujemy.  

TY też możesz podarować książkę i sprawić radość Małym Pacjentom.

Wielka Zbiórka Książek  trwa do 30 maja !!!

Włącz się do akcji!

Nowy Regulamin Scentralizowanego Funduszu Zdrowotnego i aneks ZFŚS

Informuję, że w dniu 14 maja 2015 r. został podpisany Aneks nr 1 do Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie, ul. Włościańska 35.

XIX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

PZM 0011
Dziękuję Panu Zenonowi Michalczykowi za przygotowanie młodzieży i gratuluję uczniom kl. III A Technikum Samochodowego Nr 3 Pawłowi Nowickiemu, Maciejowi Cuch, Bartoszowi Stypuła za zdobycie II miejsca w Eliminacji Rejonowej Województwa Mazowieckiego XIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2015r. oraz gratuluję zakwalifikowania się do Finału Wojewódzkiego XIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.
Alicja Stańczyk
Dyrektor Szkoły

KURSY ZAWODOWE

29VI

Zapraszamy na kwalifikacyjne kursy zawodowe od IX 2015 r.:

M.12 Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

M.18 Diagnoza i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

A.30 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania

M.28   Wykonywanie prac lakierniczych

 

Spotkania informacyjne

29 czerwca (poniedziałek) 17:00

Parada Schumana 2015

PS2015-logo-RGB

W sobotę, 9 maja Krakowskim Przedmieściem przeszła Parada Schumana. To unikalne spotkanie Europejczyków, fenomen entuzjazmu, energii i otwartości na sprawy europejskiej integracji, najbardziej medialne europejskie wydarzenie. Z tej okazji w Warszawie spotykały się tysiące osób z Polski i Europy, w tym przedstawiciele mediów, kultury i ruchów obywatelskich, a także młodzież szkolna, Szkolne Kluby Europejskie, studenci, rodziny z dziećmi.

W tegorocznej Paradzie uczestniczyła  młodzież naszej szkoły – uczniowie z klas: I PW, I S, I PZM i I WM z opiekunkami – p. M. Michalecką i p. E. Kołeczek