reklama3

Dni otwarte

[ 23 kwietnia 2015; 17:00 do 19:00. ] Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte 23 kwietnia, o godz. 17:00 do naszej szkoły. W programie m. in. prezentacja zawodów oraz możliwość wejścia do sal Więcej »

Autor: J. Brokopp - I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym

Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz emerytów i rencistów szkoły na Spotkanie Wielkanocne w dniu 1.04.2015 o godz. 14.00 w Świetlicy Szkolnej. Więcej »

DSC00865ok

III edycja Mazowieckiego Konkursu Mechatronicznego

Miło nam poinformować Państwa, że w dniu dzisiejszym odbył się w naszej szkole etap szkolny III edycji, organizowanego przez nas, Mazowieckiego Konkursu Mechatronicznego. Konkurs ma formułę otwartą, jednak ze względu na wymaganie posiadania Więcej »

reklama1

Regulamin rekrutacji na rok szkolny 2015/2016

Zgodnie z Zarządzeniem nr 13 Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 6 lutego 2015 roku przekazuję do wiadomości regulamin rekrutacji Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 im. I. J. Paderewskiego na rok Więcej »

plakatfizyka1

Konkurs fizyczny dla gimnazjalistów

[ 15 kwietnia 2015; 23 kwietnia 2015; 11:00 do 15:00. ]       Regulamin Konkursu fizycznego dla gimnazjalistów I.                Wstęp Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie Regulamin jest Więcej »

plakat5m

Konkurs plastyczny dla Gimnazjalistów i Uczniów klas I ZSSiL Nr 3

lut
26
mar
26
17:00
kwi
16
kwi
23
17:00

plakat2

karta zgłoszenia

Regulamin Konkursu2

Kształcenie modułowe

Przedstawiamy film o kształceniu modułowym zrealizowany przez KOWEZiU. Nasza szkoła została wybrana jako dobry przykład stosowania tego innowacyjnego podejścia do nauczania zawodu.  Kształcenie modułowe jest od lat stosowane w naszej szkole.

 

Więcej informacji na temat kształcenia modułowego można znaleźć na stronie http://new.koweziu.edu.pl/index.php oraz w drugim filmie promującym kształcenie modułowe: http://www.youtube.com/watch?v=QZ-5ex7wEsA.

Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej na Włościańskiej

W czwartek  26 marca br.  Burmistrz Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy Pan Krzysztof Bugla oraz Dyrektor  i młodzież  z Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 im. I. J. Paderewskiego przy   ul. Włościańskiej 35 w  ramach obchodów Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej złożyli kwiaty pod tablicą Franciszka Liszta w Parku Żeromskiego. Dalsze uroczystości Żoliborskiego Dnia Przyjaźni, z udziałem żoliborskiej młodzieży,  odbyły się w świetlicy Zespołu Szkół przy Włościańskiej.

KOMUNIKAT Nr 1 – Konkurs Młody Mechatronik

W dniach 3-4 marca 2015 roku odbył się etap szkolny konkursu mechatronicznego dla gimnazjum pod nazwą „Młody Mechatronik”. Chociaż w inauguracyjnej edycji konkursu udział wzięły jedynie trzy szkoły, to odnotowaliśmy spore zainteresowanie nim uczniów tych gimnazjów. W konkursie wzięło udział 61 uczniów z następujących placówek:

Dni otwarte

reklama3
kwi
23
17:00

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte 23 kwietnia, o godz. 17:00 do naszej szkoły. W programie m. in. prezentacja zawodów oraz możliwość wejścia do sal lekcyjnych, pracowni zawodowych, na Warsztaty Szkolne i porozmawiania z nauczycielami uczącymi przedmiotów zawodowych.

Zapraszamy!

Autor: J. Brokopp - I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz emerytów i rencistów szkoły na Spotkanie Wielkanocne w dniu 1.04.2015 o godz. 14.00 w Świetlicy Szkolnej.

Spotkanie dyskusyjne o projektach dla budżetu partycypacyjnego 2016

19 marca br. w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy odbyło się spotkanie dyskusyjne dla mieszkańców i autorów projektów dla budżetu partycypacyjnego 2016. Zaprezentowano na nim 17 koncepcji z obszarów Sady Żoliborskie-Zatrasie oraz Żoliborz Południowy-Powązki. Projekt naszej szkoły pt.: „Modernizacja zatoki parkingowej przy ulicy Włościańskiej”

DNI OTWARTE WYŻSZYCH UCZELNI

Uczelnie zapraszają maturzystów !!!

Jedyny taki dzień….   Wojskowa Akademia Techniczna (WAT)

28 i 29 marca 2015      Politechnika Warszawska (PW) 

11 kwietnia 2015          Akademia Leona Koźmińskiego (ALK)

18 kwietnia 2015         Szkoła Główna Handlowa (SGH) 

25 kwietnia 2015         Uniwersytet Warszawski (UW)

  4 lipca 2015              Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW)

 

I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym

Autor: J. Brokopp - I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym
Serdeczne gratulacje dla Jakuba Brokoppa, który zajął I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym na najładniejsza Kartkę Wielkanocną 2015 (kategoria szkół ponadgimnazjalnych).

Edukacyjna gra dla maturzystów i nie tylko!

gram_i_zdam

Szanowny maturzysto, połącz przyjemne z pożytecznym i zweryfikuj swoją wiedzę.

Polecam Ci pierwszą w Polsce edukacyjną grę społecznościową przygotowująca do egzaminu maturalnego (Wydawnictwa OPERON).

SAMOCHODY ZDALNIE STEROWANE

57690883

Zapraszamy młodzież szkół gimnazjum, technikum i liceum na treningi samochodów zdalnie sterowanych w niedzielę 29.03.2015r. od godziny 10.00 do 17.00.

Zapewniamy świetną zabawę połączoną z nowoczesną technologią.

CL Liceum dla Dorosłych

CL Liceum Ogólnokształcące dla DOROSŁYCH

BEZPŁATNE !!!