Przywodcy_Polski_Walczacej_LOGO

75 rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego

„ 27 września 1939 roku generał Michał Tokarzewski-Karaszewicz powołał do istnienia Służbę Zwycięstwu Polski. Wydarzenie to było symbolicznym początkiem Polskiego Państwa Podziemnego.” (pamięc.pl) Więcej »

MGS65Kj

KAROL LUBAS Z OTOMOTO TEAM WICEMISTRZEM POLSKI!

W Wyścigowych Mistrzostwach Polski KIA Picanto wszystko jest już jasne. W sześciu rundach sezonu 2014 Karol Lubas (uczeń klasy drugiej  Technikum Samochodowego Nr 3 będącej pod patronatem Polskiego Związku Motorowego) zgromadził 671 Więcej »

bats

AKTYWNE PRZERWY!

Zapraszamy młodzież naszej szkoły do aktywnego spędzania czasu w czasie długiej przerwy 12.10 -12.30 w sali tenisa stołowego na parterze. nauczyciele wf   Więcej »

indeks

PODRĘCZNIKI 2014/2015

Przekazuję wykaz podręczników na rok szkolny 2014/2015 Więcej »

Zaproszenie na kurs A.32

Zapraszamy osoby chętne do zdobycia kwalifikacji A.32 w  zawodzie technik logistyk na bezpłatny kurs: kwalifikacja A.32. Organizacja i monitorowanie przepływu i informacji w jednostkach organizacyjnych i administracyjnych Więcej »

KLR 2014 POZNAŃ clip short

Poniżej przedstawiamy krótki klip, który dzisiaj został wrzucony do sieci przez KIA Motors Polska, a który otrzymaliśmy od grupy Karola Lubasa.

Kształcenie modułowe

Przedstawiamy film o kształceniu modułowym zrealizowany przez KOWEZiU. Nasza szkoła została wybrana jako dobry przykład stosowania tego innowacyjnego podejścia do nauczania zawodu.  Kształcenie modułowe jest od lat stosowane w naszej szkole.

 

Więcej informacji na temat kształcenia modułowego można znaleźć na stronie http://new.koweziu.edu.pl/index.php oraz w drugim filmie promującym kształcenie modułowe: http://www.youtube.com/watch?v=QZ-5ex7wEsA.

75 rocznica powstania Polskiego Państwa Podziemnego

Przywodcy_Polski_Walczacej_LOGO

„ 27 września 1939 roku generał Michał Tokarzewski-Karaszewicz powołał do istnienia Służbę Zwycięstwu Polski. Wydarzenie to było symbolicznym początkiem Polskiego Państwa Podziemnego.” (pamięc.pl)

KAROL LUBAS Z OTOMOTO TEAM WICEMISTRZEM POLSKI!

MGS65Kj

W Wyścigowych Mistrzostwach Polski KIA Picanto wszystko jest już jasne. W sześciu rundach sezonu 2014 Karol Lubas (uczeń klasy drugiej  Technikum Samochodowego Nr 3 będącej pod patronatem Polskiego Związku Motorowego) zgromadził 671 punktów. Ten wynik dał reprezentantowi otoMoto Team drugie miejsce w klasyfikacji cyklu. Przez cały sezon Karol Lubas prezentował bardzo równą formę, czego świadectwem jest fakt, że do tytułu mistrzowskiego zabrakło mu jedynie 4 punktów.

Karol Lubas przed walką o tytuł mistrzowski na torze Zolder!

W dniach 19 – 20 września na Circuit Zolder w Belgii odbędzie się finałowa runda Mistrzostw Polski Kia Picanto. Dla Karola Lubasa, zawodnika otoMoto Team jest to duże wyzwanie. Walka o tytuł mistrzowski to dla młodego kierowcy wielkie emocje, oczekiwania kibiców i partnerów. W pierwszym sezonie w profesjonalnym sporcie samochodowym ten zawodnik prowadził od samego początku.

AKTYWNE PRZERWY!

bats

Zapraszamy młodzież naszej szkoły do aktywnego spędzania czasu w czasie długiej przerwy 12.10 -12.30 w sali tenisa stołowego na parterze.

nauczyciele wf

 

Targi Auto Expo Parts, Tires & Service

W dniu 11 września uczniowie z klas IIPZM, II PW, II L, II GM  (technik pojazdów samochodowych i technik logistyk) pojechali na Targi Auto Expo Parts, Tires & Service, odbywające się w hali wystawienniczej MT Polska przy ulicy Marsa. Hasłem przewodnim targów było „Branża motoryzacyjna na rzecz bezpieczeństwa”, które miały  na celu szerzenie świadomości związanej z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Uczniowie mieli możliwość skorzystania z symulatora jazdy w różnych warunkach drogowych, sprawdzenia swojego czasu reakcji na zagrożenie oraz konsekwencji jazdy z prędkością niedostosowaną do warunków drogowych. Korzystali z symulatora dachowania i oglądali detonację poduszki powietrznej.

UWAGA!

SONY DSC

Nowy plan:

http://wloscianska.strefa.pl/wordpress/?page_id=1780

Witaj szkoło!

IMG_5735

Wrzesień kojarzy się wszystkim z zakończeniem wakacji, rozpoczęciem roku szkolnego, cudownym babim latem. Nie zawsze jednak tak było. Nie możemy zapomnieć, co wydarzyło się 1 września 1939 r. Był taki wrzesień! O świcie wojska niemieckie zaatakowały obszar państwa polskiego na lądzie, morzu i w powietrzu. Rozpoczęła się trwająca 36 dni wojna obronna Polski. Rozpoczęła się zarazem II wojna światowa.            

Godziny pracy biblioteki i czytelni

 

 

Biblioteka

Czytelnia

Poniedziałek

7:30 – 15:00

10:15 – 16:00

Wtorek

7:30 – 16:00

10:15 – 16:00

Środa

13:15 – 16:00

7:30 – 13:30

Czwartek

13:15 – 16:00

7:30 – 14:30

Piątek

————————

7:30 – 14:00

 

 

63 DNI – WIELKA HISTORIA

IMG_5649ok

W tym roku przypada 70 Rocznica Powstania Warszawskiego. Inauguracja obchodów tego ważnego wydarzenia miała miejsce 29 lipca o godzinie 10.30 na Żoliborzu pod pomnikiem Żołnierzy „Żywiciela” przy ulicy Popiełuszki.