Olimpiada logistyczna

VII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Tegoroczna VII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna rozpoczęła się  etapem szkolnym w dniu 10 października 2014 r. O godzinie 11.00 trzydziestu dziewięciu uczniów klas logistycznych od pierwszej po czwartą rozpoczęło zmagania z 25  pytaniami przygotowanymi jak zwykle przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu, która jest organizatorem  tego przedsięwzięcia.

Dawid Paprocki w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

II etap VI OOL - Warszawa9

Spośród 7 tys. uczniów z całej Polski zostali wyłonieni finaliści Olimpiady Logistycznej. Z Warszawy do finału przeszły 2 osoby – Joanna Litawska i Dawid Paprocki z naszej szkoły. Gratulujemy pokonania tak dużej konkurencji i życzymy dalszych sukcesów.

IV Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

W dniu 21 października 2011 r. odbył się, jak już informowaliśmy I etap IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki z Poznania. Punktualnie o godzinie 9.00 we wszystkich 186 szkołach w Polsce zgłoszonych do udziału, rozpoczęły się zmagania ponad 6000 uczniów. Hasło tegorocznej Olimpiady brzmiało: ”Opakowania w systemach logistycznych”.

FINAŁ II OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY LOGISTYCZNEJ

19 marca 2010 r. Adam Mańk (IIIG) uczestniczył w Finale II Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, który odbył się w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. A oto kilka słów na ten temat:

Sukcesy uczniów Technikum Samochodowego nr 3

Poza sukcesem Adama Mańk w Olimpiadzie Logistycznej pragnę pochwalić się także innymi działaniami naszych uczniów w ostatnich dniach Starego Roku: