Origami

Nasz wolontariat – wizyta w Centrum Zdrowia Dziecka

logo-samochod (1)

W dniu 11 marca 2017 r. (w sobotę) uczniowie ze szkolnego Koła Wolontariatu działającego w Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 pod opieką p. Elżbiety Mordasewicz (nauczycielki matematyki) oraz p. Joanny Sobczyk (członka Polskiego Towarzystwa Origami) odwiedzili dzieci w Centrum Zdrowia Dziecka uczęszczające tam do Zespołu Szkół Nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny.

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 132

SP 132 kartka

8 grudnia 2016 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wybrali się do zaprzyjaźnionej z Włościańską – Szkoły Podstawowej nr 132, mieszczącej się na warszawskiej Woli.

Walentynki 2016 w Centrum Zdrowia Dziecka

serca iko CZD

W dniu 13 lutego, nauczyciele i uczniowie ze Szkolnego koła Origami i Wolontariatu udali się z niecodzienną wizytą do Zespołu Szkół Specjalnych Nr 78 im. E. Szelburg – Zarembiny w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Dzień Chłopaka

ikonka samochod

W dniu 30 września 2015 r. dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego we współpracy ze Szkolnym Kołem Origami i Radą Rodziców przygotowały niespodziankę dla naszych chłopaków – samochodziarzy z Włościańskiej.

Żaby, ach te żaby……

mP1100448

Po raz kolejny zapraszam miłośników origami na aktywną przerwę z Samorządem Uczniowskim.

Tym razem w dniu 02 października 2015 r. (w piątek), o godz. 12.10 (na dużej przerwie, na holu pierwszego piętra), będziemy składali wyjątkową, skaczącą żabkę.

Joanna Sobczyk – opiekun SU