Wydarzenia

Spotkanie dotyczące naboru do formacji Wojsk Obrony Terytorialnej

WOT1

Dnia 22 stycznia 2020 roku w szkole odbyło się spotkanie z kapralem Michałem Kozubem oraz szeregowym Jerzym Afoninem z VI Mazowieckiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej. Funkcjonariusze przedstawili zebranym uczniom i nauczycielom informacje

Podziękowania dla ZSSiL Nr 3 za udział w akcji „Razem na Święta”.

0001

Nasza szkoła wzięła czynny udział w akcji dobroczynnej „Razem na Święta” za co otrzymaliśmy podziękowania od Patrona tego przedsięwzięcia Ministra Edukacji Narodowej Pana Dariusza Piontkowskiego. Dla uczniów ZSSiL Nr 3 była to niewątpliwie lekcja wrażliwości na potrzeby innych, kształtowania otwartej postawy wobec potrzebujących oraz tolerancji.

Konkurs recytatorski. Poezja i proza kobieca.

dyplom (Copy)

Uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 Dawid Szostak i Bartosz Prokopiak z klasy 4 WM brali udział w X Miedzyszkolnym Zajączkowym Konkursie Recytatorskim poświęconym KOBIETOM – POETKOM. Konkurs odbył się 10 grudnia 2019 roku, w Zespole Szkół Elektronicznych i Licealnych na warszawskim Żoliborzu.

II miejsce w zawodach strzeleckich dla ZSSiL Nr 3

puchar (Copy)

Dnia 04.12.2019 r. w naszej szkole odbyły się zawody strzeleckie o „Puchar Burmistrza Dzielnicy Żoliborz” w strzelaniu z karabinka pneumatycznego /wiatrówki/.

Reprezentacja naszej samochodówki w składzie:

Zaproszenie na wigilię w ZSSiL Nr 3

zaproszenie-na-wigilię