Dzień Otwarty w ZSSiL Nr 3

otwarty

Dnia 20.03.2014, po raz pierwszy w tym roku,  drzwi naszej szkoły zostały otwarte dla gimnazjalistów i ich rodziców, zainteresowanych naszą ofertą edukacyjną.

Tego dnia odbyła się również inauguracja projektu edukacyjnego dofinansowanego przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy pt. Pierwsza w Polsce elektrownia jądrowa. TAK czy NIE?

Naszą szkołę odwiedziła grupa uczniów pod opieką Pani Marii Wasiluk – Brzozowskiej z Gimnazjum Nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie oraz liczna grupa gimnazjalistów z opiekunami.

Dzień otwarty rozpoczął się od spotkania w świetlicy, gdzie Pani Dyrektor Alicja Stańczyk i Pan Marek Skórski przedstawili ofertę edukacyjną szkoły. Po oficjalnym spotkaniu nasze pracownie zostały otworzone dla gości, którzy zwiedzając mogli sami skorzystać z różnorodnych atrakcji dla nich przygotowanych.  Zobaczyli nowoczesną lakiernię i stację diagnostyki samochodowej. Zwiedzili pracownie, gdzie nasi uczniowie zdobywają wiedzę i doświadczenie do pracy w zawodzie  technika pojazdów samochodowych, mechatronika, logistyka,  lakiernika i mechanika.

Dodatkowymi atrakcjami były:

  • występ Pana Piotra Żaka – nauczyciela ZSSiL nr 3 -  wraz z zespołem uczniów  „chór Żaczki”,
  • próbne jazdy samochodem pod  opieką instruktora,
  • strzelanie  z broni palnej w szkolnej strzelnicy,
  • udział w warsztatach wiosennych origami,
  • doświadczeni chemiczne i fizyczne,
  • zajęcia sportowe

Wszystkich zainteresowanych  naszą szkołą zapraszamy na kolejne wyjątkowe dni spędzone w naszej szkole:

Dni Kariery Zawodowej 26-27 marca, od godz.:12:00

Dzień Otwarty czwartek 10 kwietnia 2014 roku  od godz. 17-tej.

 

Agnieszka Krupa