BYŁ U NAS!!! KAJETAN KAJETANOWICZ – RAJDOWY MISTRZ EUROPY I POLSKI W NASZEJ SZKOLE

20160428_172558 470

Kajetan Kajetanowicz rajdowy mistrz Europy przyjechał 28 kwietnia 2016 r. do naszej szkoły. Znalazł czas dla młodzieży z naszej szkoły zaraz po odebraniu prestiżowej nagrody Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego, którą wraz z pilotem Jarkiem Baranem uhonorowani zostali za sportową postawę, jaką zaprezentowali podczas ubiegłorocznego Rajdu Barum.

Sympatyczny, naturalny, otwarty, uśmiechnięty, serdeczny… – same superlatywy – Kajetan Kajetanowicz oczarował swoją osobowością uczestników spotkania.

Rajdowy mistrz Europy nie tylko opowiedział jak wyglądała jego droga do sukcesu sportowego, podzielił się nieznanymi powszechnie informacjami z rajdów samochodowych, ale także ujawnił interesujące szczegóły ze swojego życia prywatnego.

Dla młodzieży i sporej grupy osób dorosłych spotkanie z mistrzem było wielką przyjemnością, a jednocześnie materiałem do przemyśleń i refleksji na temat m.in. odpowiedzialności na drodze, najważniejszych wartościach w życiu codziennym, umiejętności połączenia luzu w zachowaniu z nienaganną kulturą. Słuchacze dowiedzieli się co Kajto sądzi o najważniejszych zasadach, które towarzyszą mu w życiu.

Kajetan Kajetanowicz  przybył do naszej szkoły w towarzystwie swojego rzecznika prasowego Rafała Rezlera.

Moderatorami tego wyjątkowego spotkania z mistrzem byli wiceprezesi ZO PZM w Warszawie: Marek Jaczewski oraz Wojciech Morawski. Naszym gościem był także prezes Automobilklubu Polski – Romuald Chałas.

Bardzo dziękuję także prezesowi ZO PZM  Maciejowi Szyndlerowi za współpracę, dzięki której wydarzenie to doszło w ogóle do skutku.

Oprawę wizualną z rajdów Kajto przygotowali uczniowie naszej szkoły, tegoroczni maturzyści, fani sportów motoryzacyjnych: Bartek Stypuła i Mateusz Bujnowski. Dziękuję Wam !!!

Alicja Stańczyk

Dyrektor Szkoły