I miejsce w Finale Wojewódzkim Mazowsza XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

mDSC_1142
W czwartek, 24 maja 2018 roku, 3 osobowa drużyna chłopców z III klasy Technikum Samochodowego Nr 3 w zawodzie technik pojazdów samochodowych zajęła I miejsce w Finale Wojewódzkim Mazowsza XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w którym startowało 12 najlepszych drużyn wyłonionych w poprzednich eliminacjach z naszego województwa.
Po raz kolejny, nasza drużyna pokonała innych potwierdzając, że są liderami w dziedzinie motoryzacji. Zwycięzcy poza okazałym pucharem Wojewody Mazowieckiego Pana Zdzisława Sipiera oraz dyplomów otrzymali nagrody indywidualne: rowery. Nagrodami  pochwalili się przed Gronem Pedagogicznym jeszcze tego samego dnia. Wszyscy jesteśmy dumni z sukcesu naszych uczniów.
Opiekunem chłopców, przygotowującym ich do Finału, był Pan Zenon Michalczyk – instruktor jazdy, ale wspierali go w przygotowaniu uczniów: Pan Andrzej Szonecki – instruktor jazdy i Pani Dorota Gawlak – pielęgniarka szkolna. Do przygotowań chłopcy i opiekunowie byli motywowani i mocno dopingowani przez kierownictwo szkoły.
Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów naszej drużynie w Finale Ogólnopolskim, który odbędzie się w czerwcu w Białymstoku.
Alicja Stańczyk
dyrektor szkoły