NASZA DRUŻYNA NAJLEPSZA – GRATULACJE

MTM2019

I miejsce w eliminacji rejonowej  w XXIII Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym w roku 2019

16 kwietnia 2019 roku, 3 osobowa drużyna trzecioklasistów z Technikum Samochodowego Nr 3 w zawodzie technik pojazdów samochodowych: Piotr Bochenek, Piotr Grądzki oraz Kamil Goceł zajęła drużynowo I miejsce i zakwalifikowała się do Eliminacji Wojewódzkich XXIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

W Turnieju uczestnicy walczyli w 6 konkurencjach tj. przepisy ruchu drogowego, historia motoryzacji, jazda sprawnościowa samochodem, jazda sprawnościowa skuterem, sprawdzanie stanu technicznego pojazdów oraz udzielanie I-szej pomocy przedlekarskiej.

Piotr Bochenek zajął I miejsce indywidualnie po obliczeniu punktów ze wszystkich konkurencji oraz I miejsce w konkurencji historia motoryzacji, a Kamil Goceł I miejsce w konkurencji jazda sprawnościowa samochodem i jazda sprawnościowa skuterem. Także Piotr Grądzki przyczynił się do sukcesu drużyny.

Organizatorzy konkursu to m. in. Ministerstwo Edukacji Narodowej, Polski Związek Motorowy, Komenda Główna Policji.

Po raz kolejny, nasi uczniowie potwierdzili, że są liderami w dziedzinie motoryzacji pokonując między innymi uczestniczące w zawodach pozostałe warszawskie szkoły samochodowe. Po świętach czekają ich przygotowania do etapu wojewódzkiego turnieju.
Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych uczniów i życzymy im powtórzenia sukcesów odnoszonych w poprzednich latach przez starszych kolegów.

Jednocześnie serdecznie dziękuję opiekunowi, który przygotował drużynę – Panu Zenonowi Michalczyk.

Alicja Stańczyk – Dyrektor ZSSiL Nr 3

MTM2019dyplommtm