W ostatnim czasie odbyła się lekcja szkoleniowa praktyczna w zawodzie lakiernik samochodowy, przeprowadzona przez technika Pana Tomasza Pawłowskiego – przedstawiciela firmy BASF.
Tematem zajęć było „Przygotowanie elementu do szpachlowania”. W szkoleniu uczestniczyli uczniowie klasy 2 EM/LAK (grupa lakierników). Organizacją lekcji zajął się Pan Arkadiusz Suchodolski. Dziękujemy!
